Niskie koszty energii dzięki wykorzystaniu ciepła technologicznego

Czy to jest skomplikowane, wręcz przeciwnie  - zobacz film !
Przykłady zrealizowanych obiektów -  zobacz film !


Niezależnie od tego czy działasz w branży hotelowej, sektorze usługowym czy biznesie ogólnie, zapotrzebowanie na klimatyzację ciąglę wzrasta.
Energooszczędne systemy klimatyzacji dzięki którym zoptymalizujemy koszty eksploatacji oraz obniżymy emicję szkodliwych substancji do atmosfery do atmosfery stanowią przyszłośś rozwiązań energetycznych w Polsce, zwłąszcza w kontekście rosnących cen energii elektrycznej i przemian energetycznch. Dodatkowo szybka amortyzacja kosztów inwestycyjnych oraz szeroka możliwość zastosowań stanowią dzisiejsze wymogi nowoczesnych systemów chłodzenia i klimatzyacji.

Jako Sortechchcemy Ci zaoferować ekonomioczne oraz przyjazne środowisku rozwiązanie chłodzenia dla biznesu. Nasze agregaty adsorpcyjne znajdują wszechstronne zastosowanie poprzez zamianę tradycyjnych systemów chłodniczych i klimatyzacyjnych niezależnie od aplikacji.
Nasza koncepcja polega na wykorzystaniu w większości przypadków nie użytego do niczego ciepła odpadowego wygenerowanego w rónych systemach takich jak: (CHP, MCHP układy kogeneracji i mikrokogeneracji), systemach solarnych, lokalnych sieci ciepłowniczych oraz układach ciepła technologicznego a następnie wykorzystania tego ciepła do produkcji chłodu dla potrzeb budynków lub procesów technologicznych.

 

Dzięki temu nie tylko zoptymalizujesz swoje koszty energii ale zainwestujesz w technologię która się bardzo szybko zamortyzuje. W zamian za to zaoszczęzdony kapitał konsekwentnie będzie Ci otwierał nowe mozliwości biznesowe oraz inwestycyjne.Dodatkowo decydując się na ansze rozwiązanie wykorzystujące technologię adsorpcji uzyskasz bardzo trwały i żywotny system chłodzenia z wodą jako czynnikiem chłodniczym.

Teraz jest czas na inwestycje w produkty firmy Sortech  bazujace na zaawansowanej technologii adsorpcji !
Zacznij powiększać swój zysk dzięki naszemu doświadczeniu w przemyśle oraz rozwiązaniach indywidualnie dopasowanych do potrzeb klienta

Nasze realizacje pokazują w których sektorach biznesowych mamy już wdrożone aplikacje umożliwiające radykalne obniżenie ksoztów eksploatacji.

ART-KLIMA Bieńkowski Sroczyński Sp. J.

Partner oraz Serwis urządzeń SORTECH AG
na terenie Polski

www.art-klima.pl, www.ecpower.com.pl

Licznik gości

  • Gości na stronie: 0
  • Odsłon łącznie: 0

Na stronie wykorzystano materiały firmy
Sortech AG